Referencje

"Ogromna wiedza i doświadczenie, pełen profesjonalizm, oczekiwana skuteczność, do tego konkret, sporo uroku i rozbrajający uśmiech - to nie "laurka", dokładnie taka jest Pani Kasia!! Bardzo serdecznie polecam, bo to agentka na medal, agentka do zadań specjalnych - także tych bardziej skomplikowanych, dla której chyba nie ma rzeczy niemożliwych."
- Kinga K.

"Serdecznie polecam Panią Kasię, jako profesjonalistkę która sprawnie przeprowadziła nas przez procedurę sprzedaży mieszkania. Wręczyliśmy klucze i po 2 miesiącach spotkaliśmy się ponownie już na akcie. Pełne zaufanie do takiego agenta."
- Katarzyna i Bartosz P.

"During 2017, for more than six months, I have worked on daily basis with Katarzyna on a fairly complex cross-boarder property deal. She is a most outstanding Real Estate professional, superb in handling relations be it with Clients, Suppliers or others, has outstanding organizational and negotiation skills. Most admirable planning AND execution capability. One of these few unique individuals you are privileged to meet in your life."
- Marko M.

"Dzięki Kasi Sieczko udało nam się szybo i za oczekiwaną cenę wynająć ładny, choć w 'niełatwej' okolicy duży dom z dużym ogrodem. Mieszkamy zagranicą i niemal cały proces odbywał się na odległość. Kasi nie tylko udało się znaleźć cudnych lokatorów 'na zakładkę' z poprzednimi, ale też zyskać nasze całkowite zaufanie dzięki profesjonalnej współpracy z dużą dawką ludzkiej życzliwości. Dziękujemy Kasiu bardzo!:-)"
- Małgorzata B.

"Transakcja z p. Katarzyną była efektywna i przerosła moje oczekiwania.Pełen profesjonalizm. Dziękuję za Pani zaangażowanie."
- Karolina K.

"Kasiu, miło jest pracować z Tobą :) I profesjonalizm i skuteczność .Świetnie poszły obie sprzedaże. Bardzo dziękujemy!!! Będziemy polecać."
- Katarzyna i Andrzej H.

"Pełen profesjonalizm, szybka transakcja sprzedaży miekszania na warszawskiej Woli. Obsługa od A do Z. Współpraca z Panią Katarzyną Sieczko wzorowa. Znakomity kontakt, zdecydowanie osoba godna polecenia!"
- Marcin P.

"Polecam serdecznie Panią Katarzynę - profesjonalna, szybka i rzetelna obsługa, zabezpieczenie interesów obu stron transakcji, wyjście z inicjatywą w poszukiwaniu rozwiązań - godna zaufania osoba. Pozdrawiam ciepło i dziękuję bo mam dzięki Pani bardzo miły domek :)"
- Katarzyna C.

"Katarzyna Sieczko to po pierwsze świetna osoba. Po drugie, ma bardzo dużą wiedzę o rynku. A po trzecie i dla mnie najwazniejsze, elastyczna i szukajaca niestandardowych rozwiazan, gdy trzeba. Polecam dla wszystkich poszukujacych pomocy w nieruchomosciach, ja nawet swojej Mamie polecilem!"
- Wojciech M.

"Polecam Katarzynę Sieczko! Szybko i profesjonalnie zrealizowany projekt wynajmu domu."
- Przemysław B.

"Pani Kasia sprzedawała moje warszawskie mieszkanie - ja na stałe mieszkam za granicą. Polecam współpracę z panią Kasią - ma duże kompetencje w załatwianiu spraw w urzędach. Nie musiałam o nic się martwić - wystarczyło dać pani Katarzynie stosowne pełnomocnictwa i wszystko zostało sprawnie załatwione."
- Iwona P.

"Pani Kasia Sieczko prowadziła dwa tematy związane z pośrednictwem przy wynajmie i sprzedaży naszych nieruchomości. Cechami, które gwarantują rzetelne wykonanie powierzonych zadań to wiedza, sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność - takimi waśnie cechami charakteryzuje się Pani Kasia.J ej szeroka wiedza pozwoliła na sprawne zebranie niezbędnych dokumentów i przygotowanie stosownych ofert wynajmu / sprzedaży oraz zamieszczenie ich w bardzo chwytliwej i atrakcyjnej formie. Dzięki kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego działania w sytuacjach stresowych (często trudne rozmowy z klientami), Pani Kasia wykazywała się dużą efektywnością w realizacji swych działań, mocno angażowała się w wykonywaną pracę. Posiada wyjątkowe zdolności interpersonalne, co sprawia, że jest doskonałą wizytówką w kontaktach z potencjalnymi klientami. Dzięki tym cechom w znacznie krótszym czasie zrealizowała w 100% zaplanowane na kilka miesięcy działania. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi pośrednictwa realizowane przez Panią Kasię."
- Stanisław K.

"Mieliśmy okazje współpracować z Panią Katarzyną Sieczko przy zakupie mieszkania na warszawskim Ursynowie. Dzięki pełnemu zaangażowaniu Pani Kasi nabyliśmy nieruchomość w krótkim czasie, mimo skomplikowanej sytuacji prawnej mieszkania i stałej obecności właściciela poza granicami kraju. Wszystkie formalności związane z transakcja zostały dopełnione sprawnie i bezproblemowo. Polecamy współpracę z Katarzyna Sieczko"
- Katarzyna B. & Paweł W.